„Jedź w prawo Kwiatuszku”, „Trzymaj się lewej Księżniczko” czy „Słońce, nóżka na hamulec, za 500 m fotoradar” – wypowiadane głębokim męskim głosem… Od dziś każda z Pań, która chciałaby tego doświadczyć może spełnić swoje fantazje korzystając z nawigacji marki AutoPilot.

Programy do nawigacji prowadzą nas do celu za pomocą dwóch narzędzi: wskazówek graficznych oraz komunikatów głosowych. Jednak to przede wszystkim te drugie odpowiedzialne są za komfort i bezpieczeństwo jazdy. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent programu do nawigacji satelitarnej AutoPilot nagrywając wersje instrukcji dostosowane do różnorodnych potrzeb kierowców.

Do wcześniej udostępnionych w formie dodatku komunikatów zalotnych dla panów dołączyły dziś komunikaty w formie czułych słówek dla pań. „Ostro w prawo Diablico” czy też „Kochanie, dotarliśmy do celu podróży, następnym razem też mnie wykorzystaj” mają za zadanie urozmaicenie nużącej o tej porze roku jazdy samochodem oraz złagodzenie stresów związanych ze złymi warunkami na drogach. Zespół AutoPilota ma też nadzieję, że będzie to sposób na ogrzanie podróżujących w zimowe chłody Pań.

Jednak celem nadrzędnym, jaki przyświecał tworzeniu nowej wersji komunikatów była chęć przybliżenia tematu nawigacji i zainteresowania nią żeńskiej części naszego społeczeństwa. Zalety wynikające z posiadania zestawu do nawigacji wydają się być bowiem mniej znane płci pięknej. Poprzez tego typu kroki zespół AutoPilota stara się to zmienić. Takie korzyści jak wygoda, niezależność czy bezproblemowe znajdowanie drogi, są bowiem równie przydatne i cenne dla mężczyzn, jak i kobiet.

Jak brzmią komunikaty męskie w wersji zalotne może przekonać się każdy – wystarczy wejść na stronę www.AutoPilot.pl