Skręć w prawo a po 300 metrach skręć w lewo > Drugi zjazd z ronda > Dotarłeś do punktu pośredniego trasy > Po dwustu metrach skręć w lewo
Możesz wybrać głos męski lub żeński. Intuicyjny interfejs NAVIGO, wygodne i duże przyciski menu zapewniają dostęp do wszystkich funkcji programu poprzez dotyk, bez potrzeby sięgania po rysik . Odłóż więc go na potrzeby innych programów. Nie potrzebujesz instrukcji, bo program jest prosty i funkcjonalny, ale wyposażymy Cię w nią, abyś mógł poznać wszystkie sekrety nawigacji NAVIGO. Duża klawiatura umożliwia wprowadzanie nazw miast, obiektów, ulic i numerów budynków. Skala mapy dopasowuje się automatycznie do prędkości pojazdu, a wskazówki graficzne i głosowe pokierują Cię właściwą drogą. W programie możesz  wyznaczać trasy najszybsze, najkrótsze lub piesze. Jeśli zjedziesz z właściwej drogi – program szybko wyznaczy automatycznie nową trasę.
NAVIGO 2 uwzględnia kierunkowość dróg, umożliwia dodawanie punktów pośrednich, mapa jest obracana zgodnie z kierunkiem przemieszczania się a tryb nocny mapy zapewnia komfort nawigacji po zmroku. Są to podstawowe funkcje programu nawigacyjnego. Zapewniamy wygodny do nich dostęp oraz dajemy pewność i niezawodność, jakiej potrzebujesz w obcym terenie. Wyobraź sobie, że wiesz jak trafić pod każdy z miliona adresów  i do każdej z kilkudziesięciu tysięcy miejscowości … Niewyobrażalne? Bez NAVIGO 2 tak, ale z NAVIGO 2 poradzisz sobie bez problemu. Uprość sobie drogę do celu, teraz podróż z dowolnego miejsca do domu to tylko dwa dotknięcia ekranu. Dopiero teraz nawigacja jest naprawdę prosta!
Prawdziwa nawigacja i prawdziwa przygoda przed Tobą, zapoznaj się z nią już teraz!

Wymagania NAVIGO 2:

dowolny PDA z systemem Pocket PC 2000, 2002 lub Windows Mobile 2003, Smartphone 2003, Windows Mobile 2003 Second Edition, Windows Mobile 5.0 lub nowszym kompatybilnym i procesorem StrongArm, Xscale lub kompatybilnym.


Mapa Polski wraz z planami miast wymaga minimum 64Mb pamięci operacyjnej urządzenia oraz karty pamięci zewnętrznej 128 MB. Wybrane województwa mogą być instalowane w pamięci wewnętrznej urządzenia.Navigo2