Mapy 44 krajów Europy w intuicyjnym systemie nawigacji GPS , zawsze pod ręką w  twoim Smartfonie, bez ryzyka kosztów roamingu – Premiera nawigacji MapaMap EUROPA for AndroidTM

MapaMap EUROPA for AndroidTM – pod taką nazwą pojawił się długo oczekiwany system nawigacji GPS do urządzeń mobilnych z systemem Android zawierający mapy całej Europy.  Rozwiązanie jest systemem nawigacyjnym typu ON-BOARD, który wszystkie mapy przechowuje w pamięci wewnętrznej telefonu  lub na karcie pamięci, dzięki  czemu użytkownik unika kosztów roamingu związanych z pobieraniem map podczas nawigacji w innych państwach.  System oferuje precyzją nawigację zakręt po zakręcie z funkcją asystenta pasa ruchu, która doprowadzi pod wskazany adres, a po drodze ostrzeże przed przekraczaniem dozwolonej prędkości, co może uchronić użytkownika przed wysokimi mandatami w innych krajach.

HTC

Producentem systemu jest dobrze znany polski dostawca map cyfrowych firma IMAGIS S.A., który pod marką MapaMap oferuje systemy nawigacji GPS dla różnych platform sprzętowych w tym: Android, iOS, Windows Mobile oraz Windows CE. Polski dostawca oprócz wysokiej jakości map Europy gwarantuje najbardziej aktualne mapy Polski, których produkcją i aktualizacją zajmuje się od ponad 20 lat.

MapaMap EUROPA for AndroidTM oferuje nawigację po 44  krajach , których  mapy można jednorazowo ściągnąć i zainstalować w swoim telefonie lub skorzystać ze specjalnej funkcji menadżera map i pobrać tylko te kraje, które w danym momencie  interesują nas najbardziej. Jeżeli posiadamy telefon lub tablet z systemem Android, nawigację możemy bezpłatnie przetestować przez okres 7 dni.  Bezpłatną wersję Trial można pobrać bezpośrednio od producenta z serwisu MapaMap.pl lub ze sklepu internetowego Google Play.

MapaMap EUROPA for AndroidTM to nie tylko system do wykorzystania w nawigacji samochodowej. Rozwiązanie będzie przydatne dla każdego kto wybiera się w zagraniczną podróż nawet samolotem, pociągiem czy autokarem. Nawigacja posiada bowiem bazę ponad 1,5 miliona obiektów użyteczności Publicznej (POI) w całej Europie, które umożliwią łatwe trafienie na lotnisko, dworzec kolejowy, do wybranego hotelu czy restauracji, w której właśnie jesteśmy umówieni. Nawigacja posiada także tysiące szczegółowych planów miast, które umożliwią sprawne poruszanie się europejskich metropoliach.

Jeżeli 7 dniowy okres próbny przekona nas do tego rozwiązania nawigacyjnego, producent oferuje nam zakup jednego z kilku wariantów licencji bezterminowej (tzw. Licencji LifeTime).  W cenie 179 zł licencja bezterminowa bez aktualizacji map, w cenie 199 zł licencja bezterminowa z roczną aktualizacją map oraz w cenie 239 zł licencja bezterminowa z dwuletnią aktualizacją map w cenie. W ramach wymienionych powyżej licencji bezterminowych (LifeTime) możemy korzystać z nawigacji w sposób nieograniczony czasowo, ale tylko na jednym urządzeniu mobilnym.