Jest już program na M@py w sieci

Ukazał się już drugi komunikat konferencji M@py w sieci, która odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2012 r. w Sandomierzu. Komunikat zawiera program referatów oraz opis warsztatów komputerowych, na który mogą zapisywać się uczestnicy Konferencji.

W trakcie konferencji o zagadnieniach związanych z tytułową kartograficzną wizualizacją przestrzeni miejskiej opowiedzą m.in. przedstawicie Urzędów Miasta, producentów oprogramowania i ich firm partnerskich oraz instytucji naukowo-badawczych.

W trakcie drugiego dnia konferencji zaplanowano m.in. kilkugodzinne warsztaty komputerowe, w których będzie można w praktyce poznać możliwość oprogramowania pomocnego m.in. w przygotowaniu i publikacji informacji przestrzennej w sieci. Zapisy na warsztaty przeprowadzone zostaną drogą mailową w dniach 10-12 kwietnia br. W programie zaplanowano również tzw. Niespodziankę dla gości oraz uroczystą kolację. Termin zgłoszenia udziału w Spotkaniu mija 6 kwietnia br.

Organizatorzy (Instytut Geodezji i Kartografii, Katedra Kartografii Uniwersytetu Warszawskiego i Zakład Kartografii Politechniki Warszawskiej) zapraszają do lektury II Komunikatu oraz do odwiedzania strony internetowej www.mapywsieci.pl.

 

Źródło: Organizatorzy