Nastrój świąteczny udziela się wszystkim. W ramach prezentów gwiazdkowych zespół AutoPilota udostępnił najnowszą wersję programu – AutoPilota 7.2.37 wraz z kolejną aktualizacją mapy Polski.

Poprawione i uzupełnione dane kartograficzne zawierają szczegółowe plany już wszystkich 890 miast w naszym kraju. Znacznie zwiększyła się również liczba nawigacyjnych planów miejscowości, która obecnie przekracza 3400. Jak przy każdej aktualizacji,  dane kartograficzne uzupełniono też o zmiany w infrastrukturze, dodano odcinki nowopowstałych dróg i obwodnic. W pracach nad doskonaleniem map dużą rolę odegrał dialog z użytkownikami poprzez system zgłaszania błędów na mapie on-line (www.autopilot.pl/mapa).

Tym samym AutoPilot podtrzymuje wysoką jakość swoich danych i miano posiadacza najlepszej na rynku mapy Polski. A wszystko to podane w funkcjonalnej, a zarazem prostej w obsłudze formie, jaką oferuje najnowsza wersja aplikacji AutoPilot. Poza ogólnym ulepszeniem oprogramowania i usprawnieniem jego działania, wprowadzono wiele nowych funkcji takich, jak symulacja wytyczonej trasy czy zapamiętywanie zablokowanych tras. Dzięki tym zmianom AutoPilot jeszcze bardziej dostosowuje się do potrzeb uzytkowników i odpowiada na ich wymagania.