Producenci systemu nawigacji samochodowej AutoMapa, firmy GEOSYSTEMS Polska i Aqurat udostępnili nową, trzecią już wersję produktu.

AutoMapa w wersji 3.0 wyposażona została w znacznie głośniejsze i wyraźniejsze komunikaty głosowe o kolejnych manewrach w języku polskim, angielskim i niemieckim. Użytkownicy mają do wyboru wersję kobiecą lub męską…
Nowych użytkowników AutoMapy ucieszy także możliwość automatycznej, bardzo szybkiej rejestracji on-line. Dotychczasowi użytkownicy docenią z pewnością 10-krotnie szybszą automatyczną korektę trasy.
Automapa

Zaktualizowane mapy zostały m.in. uzupełnione o oznaczenia wszystkich dróg dwupasmowych w Polsce. W najbliższych dniach pojawi się AutoMapa Trójmiasta, a miesiąc później AutoMapa Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Aqurat i GEOSYSTEMS zapowiadają również 4 kolejne plany miast oraz AutoMapę Europy.
Dla zarejestrowanych użytkowników poprzednich wersji programu AutoMapa 3.0 dostępna jest bezpłatnie pod adresem www.automapa.com.pl. AutoMapa 3.0 umożliwia instalację systemu nawigacyjnego komputerach kieszonkowych PocketPC 2002 / 2003 lub na komputerach PC z Windows 98, Me, 2000, XP. Wersja na komputery PC przystosowana jest do wykorzystania przede wszystkim na komputerach z ekranem dotykowym typu TabletPC.
Jedna licencja umożliwia wykorzystanie programu na jednym komputerze. Wyboru dokonuje użytkownik podczas insalacji systemu.

źródło:AutoMapa.com.pl